Fulya Mahallesi Büyükdere Caddesi No: 70/1 Şişli İstanbul 0 (850) 346 18 07

İptal ve İade Koşulları

Biletgezegeni.com'dan satın aldığınız +200 firmanın otobüs biletlerini, otobüs kalkış saatine 1 saat kala online iptal edebilirsiniz. 1 saat kala iade yapılamayan otobüs firmaları ise şunlardır; Adıyaman Ünal, As Turizm, Bayburt Turizm, Cesur Bingöl, Dilek Seyahat, Elazığ Hazar Turizm, Esadaş, Has Turizm A.Ş., Isparta Petrol, Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm, Kanberoğlu, Köksallar, Lider Muş Tur, Lüks Barış Turizm, Lüks Ereğli, Lüks Erova Turizm, Lüks Mersin, Martur Trz.Ltd.Şti., Mersin Travel Turizm, Mis Amasya, Net Turizm, Öz Elazığlılar Seyahat, Öz Elbistan, Özlem Adana Turizm, Safran Turizm, Siirt Petrol, Star Batman, Tokat Kale Seyahat, Tokat Seyahat, Turay Turizm, Ulusoy Seyahat, Villa Seyahat, Metro Turizm, Özkaymak, Kale Seyehat, Efetur, Gürkan Turizm, İzmit Seyahat, Özemniyet, Lüks Artvin Seyahat, Balıkesir Uludağ, Kontur Turizm, Pamukkale Turizm, Medine Turizm, Kastamonu Özlem Seyahat, Beydağı Turizm hariç, diğer firmalar için 0850 346 1807 müşteri hizmetleri numaramızı arayarak gerçekleştirebilirsiniz..

Uçak Bileti İptali Nasıl Yapılır?

Biletgezegeni.com sitemizden satın aldığınız uçak biletlerinin iptali için 0 (850) 346 18 07 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayarak bize PNR ve Soyad bilginizi iletmeniz gerekmektedir. Bunun ardından biletiniz iptal edilecektir. Metro Turizm bilet iptali için 0850 222 34 55 numaralı Metro Turizm Çağrı Merkezinden işlem yaptırmanız gerekmektedir.

Otobüs Bileti İptali Nasıl Yapılır?

Biletgezegeni.com sitemizden otobüs bileti satın aldıysanız, 0 (850) 346 18 07 müşteri hizmetleri numaramızı arayarak bize PNR ve Soyad bilginizi iletmeniz gerekmektedir. Bunun ardından biletiniz iptal edilecektir. Metro Turizm bilet iptali için 0850 222 34 55 numaralı Metro Turizm Çağrı Merkezinden işlem yaptırmanız gerekmektedir.

İptal Edilen Bilet İçin Ücret İadesi Ne Zaman Alınır?

İptal edilen bilet iadelerinin hesabınıza yansıması bankalara göre farklılık göstermektedir. Bu süre kredi kartları için 7 iş gününü, banka kartları için 15 iş gününü bulabilmektedir. Aynı gün sonu içerisinde yapılan satış ve iptal işlemlerinde bankalar bakiyeyi belli bir süre provizyonda bekletmekte ve daha sonra işlemi provizyondan silmektedirler. Bu tarz durumlarda hesapta hem çekim işlemi hem de iade işlemi görünmeyecektir.